top of page
  • Zdjęcie autoraMyślę, czuję, jestem

Emocje są po to, żeby je wyrażać!

Emocje towarzyszą nam na co dzień, niemal przy każdej wykonywanej czynności. Radość, smutek, szczęście, gniew, spokój, stres przeplatają się przez nasze życie każdego dnia. Uczucia są więc naszą integralną częścią, jednak czasem zapomina się, że to to my powinniśmy wyznaczać ich granicę! Pamiętajmy, że umiejętności emocjonalne to jedne z tych, które najtrudniej zdobyć.


My jednak chcemy, aby każdy mógł mieć wpływ na swoje samopoczucie!


Rozpoczęliśmy więc realizację projektu edukacyjnego pt. ”Myślę, czuję, jestem”, który realizowany jest w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.


Chcemy rozwijać Waszą świadomość emocjonalną!


Jesteśmy po to, by zmieniać na lepsze!


Naszą motywacją jest stworzenie bezpiecznej i otwartej przestrzeni, w której uczniowie będą mogli zgłębiać i rozwijać swoje emocje, umiejętności komunikacyjne, radzenie sobie ze stresem oraz budowanie zdrowych relacji. Poprzez cykl warsztatów chcemy pomóc uczniom w zdobyciu praktycznych narzędzi i strategii, które pomogą im w codziennym życiu, zarówno w szkole, jak i poza nią.


Projekt realizowany jest w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.
2 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kompetencje społeczne (relacje z innymi)

Empatia: zdolność odczuwania stanu emocjonalnego innych, bycie świadomym ich uczuć, potrzeb i wartości, czyli rozumienie innych i bycie wrażliwym na ich uczucia; postawa skupienia się na pomaganiu i w

Comments


bottom of page