top of page
  • Zdjęcie autoraMyślę, czuję, jestem

Niezbędnik dla nauczycieli - scenariusze zajęć z materiałami teoretycznymi i kartami pracy

Zaktualizowano: 11 cze 2023

Dla nauczycieli stworzyliśmy Niezbędnik, w którym znajdą kompleksowo opracowane scenariusze angażujących klasę warsztatów (zarówno tych krótszych, jak i dłuższych) oraz gry i zabawy wraz z kartami pracy oraz dodatkowymi, bonusowymi rozwiązaniami, które urozmaicą lekcje oraz rozmowy z uczniami oraz służą integracji całej klasy.🤸


Ostatnie badania dostarczyły wystarczających dowodów na pozytywne efekty edukacji emocjonalnej. Ogólny wniosek jest taki, że systematyczny rozwój tego rodzaju programów, które spełniają minimalne warunki jakości i czasu poświęcanego na edukację emocjonalną, mają istotny wpływ na integralny rozwój ludzi. Dzięki podjętym krokom i opracowanemu programowi uczniowie szkół ponadpodstawowych będą mogli rozpocząć swój rozwój umiejętności emocjonalnych.


Praca nad inteligencją emocjonalną to proces, który wymaga czasu, cierpliwości i systematyczności. Scenariusze warsztatów, które przedstawiliśmy, są jedynie punktem wyjścia. Zachęcamy was do dostosowania ich do waszych indywidualnych potrzeb, kontekstu i grupy, z którą pracujecie. Nie bójcie się eksperymentować, dodawać własnych elementów i modyfikować ćwiczeń, aby lepiej odpowiadały waszym celom i oczekiwaniom.


Niezbędnik można pobrać tutaj:


Niezbędnik dla nauczycieli
.pdf
Pobierz PDF • 1.79MB

1 wyświetlenie

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page